ام باپه: رئال مادرید فرق بین بازیکنان بزرگ و قهرمان را به ما نشان داد؛ تنها امری نباید هو شود

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کیلیان از مربی تحت فشار پاریسی‌ها حمایت کرد.

کیلیان ام باپه، مهاجم فرانسوی پاری سن ژرمن به تشریح تفاوت تیمش با رئال مادرید پرداخت.

پاریسی‌ها در حالی شب گذشته موفق شدند متز را با 5 گل در هم بکوبند که هفته گذشته با شکست مقابل رئال مادرید، در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از گردونه رقابت‌ها کنار رفته بودند. در این بازی بسیاری از هواداران پی اس جی، اونای امری را هو کردند تا نیتی‌شان از نتایج تیم در اروپا را نشان دهند. به گزارش گل و مارکا، کیلیان ام باپه پس از بازی گفت:

به لحاظ روانی می‌خواستیم با بهترین فرم ممکن به مصاف رئال مادرید برویم. هیچ کس نمی‌تواند بگوید ما تلاش نکردیم اما فوتبال همین است و گرچه بازیکنان بزرگی در ترکیب مان داریم اما مادرید فرق میان بازیکنان بزرگ و قهرمان را نشان داد. ما باید از این اشتباهات درس بگیریم و آنها را فصل بعد تکرار نکنیم. البته من درک می‌کنم که هواداران خوشحال نیستند اما مربی، تنها مسئول این نتیجه نیست. اگر آنها تصمیم گرفتند که مربی را هو کنند، باید همه ما را هو کنند چون ما با هم باختیم. 

اونای امری نباخت؛ پاری سن ژرمن باخت. پس همه ما باید هو شویم و مورد نقد و سرزنش قرار بگیریم نه فقط مربی. ما بودیم که بازی کردیم. آیا من دوست دارم امری فصل بعد هم بماند؟ تصمیم گیرنده من نیستم. باشگاه برای فرد دیگری است. اما این را تایید می‌کنم که رابطه خیلی خوبی با امری دارم و او مربی بسیار خوبی است. مقابل متز خیلی مهم بود تا به مسیر پیروزی برگردیم چون هنوز سه تورنمنت دیگر باقی مانده و شما باید در همه آنها پیروز شوید چون جام جهانی در پیش است. درست است که پس از حذف مقابل رئال مادرید، بازی کردن سخت بود اما ما حرفه‌ای هستیم و باید ورق را برگردانیم و سریع فراموش کنیم. همه توان مان را برای کسب سه جام باقی مانده خواهیم گذاشت.

خبرگزاری رئال مادرید
ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://realimadrid.ir/1396/12/22/9867
  • کلمات کلیدی: رئال ,امری ,مادرید ,مربی ,بازی ,بازیکنان ,رئال مادرید ,باقی مانده ,بازیکنان بزرگ ,رئال مادرید، ,مقابل رئال
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل