هیگواین از زمان جدایی از رئال مادرید، 44 گل بیشتر از بنزما به ثمر رسانده است

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلزیدان معتقد است آمار کریم بنزما نشان می دهد که او باید بازیکن ثابت رئال مادرید باشد اما یک نگاه کوتاه به آمار مهاجم فرانسوی نشان می دهد که این مساله چندان درست نیست. 

 زین الدین زیدان در مصاحبه مطبوعاتی اخیرش در پاسخ به خبرنگاران منتقد به عملکرد کریم بنزما گفت:

آنهایی که فوتبال را می فهمند، می دانند که کریم بنزما سطح بالایی دارد. او در 9 سال حضورش در رئال مادرید این را ثابت کرده است. این تنها من نیستم که چنین چیزی می گویم. من او را خیلی دوست دارم اما آمار او همه چیز را ثابت می کند. 

 مارکو رویز از آ اس نوشت:

 وقت آن است که آمار بنزما را آنالیز کنیم. برای مثال گونزالو هیگواین در سال 2013، در حالی که از نیمکت نشینی بنزما خسته شده بود، از کهکشانی ها جدا شد و از آن زمان تاکنون 44 گل بیشتر از بنزما به ثمر رسانده است. 

کریم بنزما کسی بود که فلورنتینو پرز در 2009 شخصا برای خرید او به در خانه اش در لیون فرانسه رفت. این را بنزما در سال 2009 عنوان کرد. حالا او به شدت حمایت زیدان را نیز پشت سر خود می بیند. فصل گذشته آلوارو موراتا در 1872 دقیقه، 20 گل برای رئال مادرید به ثمر رساند. یعنی در هر 93 دقیقه یک گل آمار او بود. بنزما فصل گذشته در 3239 دقیقه 19 گل به ثمر رساند. یعنی هر 170 دقیقه یک گل به ثمر رساند. با این حال، موراتا بود که در تابستان گذشته فروخته شد. در این فصل، در حالی که تنها جانشین بنزما روی نیمکت رئال مادرید، بورخا مایورال جوان است، او در 2303 دقیقه ای که بازی کرده تنها 8 گل به ثمر رسانده است. 

تا تابستان 2013، زمانی که گونزالو هیگواین به ناپولی فروخته شد، مهاجم آرژانتینی در طول چهار سال حضور در رئال مادرید تنها 1 گل کمتر از بنزما زده بود اما 86 گل پیپیتا در رئال مادرید در حالی به ثمر رسید که او 20 بازی کمتر از بنزما انجام داده بود. این در حالی بود که هیگواین جوان تر بود و اکثر اوقات به عنوا بازیکن ذخیره به میدان می رفت. بنزما 183 بازی و هیگواین 163 بازی انجام داده بودند. آمار و ارقامی که زیدان به آن اشاره کرد، از فروش هیگواین و موراتا حمایت نمی کند و همچنین حامی حضور کریم بنزما در ترکیب اصلی کهکشانی ها نیست. آیا آمار 8 گل زده در 2303 گل برای مهاجم شماره 9 رئال مادرید نشانه آن است که باید در ترکیب اصلی بازی کند؟


خبرگزاری رئال مادرید
ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://realimadrid.ir/1396/12/22/9869
  • کلمات کلیدی: بنزما ,رئال ,آمار ,مادرید ,هیگواین ,بازی ,رئال مادرید ,کریم بنزما ,ترکیب اصلی ,انجام داده ,رساند یعنی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل